UITSLAGEN AUTOCROSS LUINJEBERD 25 SEPTEMBER

 

Regioklasse
1 Jelle de Jong Luxwoude
2 Ronald Rienstra Heerenveen
3 Steven Kuiper Heerenveen
4 Robbert Wassenaar Tjalleberd
5 Lowie Veldman Rottum
6 Jelle Dijkstra Tjalleberd
7 Remco Kolkman Tijnje
8 Rink de Jong Gorredijk
9 Willem Talma Luinjeberd
10 Niels Stuiver Tjalleberd
11 Sander Boek Sint Johannesga
12 Hessel de Graaf Tjalleberd

Standaardklasse:
1 Marc van der Heide Wolvega
2 Dennis de Vries Steggerda
3 Arno de Vries Steggerda
4 Gerjan de Jonge Zuidwolde
5 Jeroen Metselaar Nieuwlande
6 Dennis Pieper Wolvega
7 Ronald Lankhorst Ruinerwold
8 Hette van der Velde Workum
9 Iris Hatzmann Hoogersmilde
10 Ricardo Hofstra Oosterwolde
11 Martijn Okken Elim
12 Atze Schaap Witmarsum
13 Rutger Griemink Zuidwolde
14 Eric van Gerner Creil
15 Hessel de Graaf Tjalleberd

Keverklasse 1600
1 Eelco Kruis Terband
2 Roy van Nuil Hollandscheveld
3 Harm Eesinge Zuidwolde
4 Wiebe Stegenga Elahuizen

Juniorklasse:
1 Marco van der Vegt Paasloo
2 Leo van der Vegt Paasloo
3 Nick van Mourik Wolvega
4 Devin Vlaar De Goorn
5 Renate Klein Ens
6 Pascal Hofstra Oosterwolde
7 Tessa Zwiep Elim
8 Kim Kleinsmit Nijeholtpade
9 Corinta Boon Oldeberkoop

Vrije Standaardklasse:
1 Stefan Bos Oldemarkt
2 Marten Otter Tjalleberd
3 Abe van Dijk Vegelinsoord
4 Arno de Vries Steggerda
5 Remco Wiegman Nijensleek
6 Marius van der Heide Oldeberkoop
7 Aart Verhoef Oosterzee
8 Paul Bos Oldemarkt


Sprintklasse 2000:
1 Alex Rijkeboer Fort
2 Rene Hofstra Oudehorne
3 Wietze de Vries Oldeholtpade
2 4 Hedser Bruinsma Sibrandabuorren
5 Ernest du Bois Steenwijk
6 Toon van Steenoven Rutten
7 Jelle Feenstra Hindeloopen
8 Dennis Oosterkamp Wolvega

Superklasse:
1 Wietze de Vries Oldeholtpade
2 Rene Hofstra Oudehorne
3 Hippe Diever Ansen
4 Jan Knoppert Ens
5 Rieks Zwiep Zuidwolde
6 Jelle Feenstra Hindeloopen
7 Hedser Bruinsma Sibrandabuorren
8 Pieter Poelstra Harlingen
 

 

 


 

UITSLAGEN AUTOCROSS LUINJEBERD 9 AUGUSTUS 2015


 

Streekklasse
1 Ronald Rienstra Heerenveen
2 Jelle de Jong Luxwoude
3 Robert Wassenaar Tjalleberd
4 Hessel de Graaf Tjalleberd
5 Arjen Bakker Terband
6 Rene Tuiten Luinjeberd
7 Age Flapper Terband
8 Willem Talma Luinjeberd
9 Jetze Hoen Tjalleberd
10 Sander Hijlkema Tjalleberd
11 Jelle Hoekstra Tjalleberd
12 Jelle Dijkstra Tjalleberd
13 Luitzen van der Veen Gorredijk

Standaardklasse:
1 Marc van der Heide Wolvega
2 Dennis de Vries Steggerda
3 Ronald Rienstra Heerenveen
4 Jeroen Metselaar Nieuwlande
5 Eric van Gerner Creil
6 Lieuwe Kampen Rijs
7 Jelle Mellema Lemmer
8 Henri Westerop Ens
9 Lowie Veldman Rottum
10 Appie Bakker Kollum
11 Andries Jan de Haan Garijp
12 Ronald de Jong Leeuwarden

Keverklasse 1600
1 Harm Eesinge Zuidwolde
2 Wiebe Stegenga Elahuizen
3 Eelco Kruis Terband

Juniorklasse:
1 Marco van der Vegt Paasloo
2 Wessel Stegenga Wijckel
3 Ricardo Hofstra Oosterwolde
4 Nick van Mourik Wolvega
5 Kim Kleinsmit Nijeholtpade
6 Rianne Hofstee Steenwijkerwold
7 Marcel Hatzmann Appelscha
8 Mike Nijholt Steenwijk
9 Remco Pit Basse
10 Tessa Zwiep Elim

Sprintklasse 2000:
1 Chris Wagenaar Oosterblokker
2 Alex Rijkeboer Fort
3 Ronald Groot Winkel
4 Wietze de Vries Wolvega
Jiri Osinga Oudemirdum
6 Dennis Oosterkamp Wolvega
Hedser Bruinsma Sibrandaburen
8 Wouter de Vries Eesveen

Vrije Standaardklasse:
1 Marius van der Heide Oldeberkoop
2 Stefan Bos Oldemarkt
3 Abe van Dijk Vegelinsoord
4 Remco Wiegman Nijensleek
5 Marten Otter Tjalleberd
6 Mechiel Gijzen Echtenerbrug
7 Bart Meester Tjalleberd
8 René Mendel Oldemarkt
9 Arno de Vries Steggerda
10 Aart Verhoef Oosterzee

Superklasse:
1 Hans Nijland Nieuw Amsterdam
Bart Kats Emmeloord
Koos Pieters Hollandscheveld
4 Marcel Zwiep Elim
5 Hedser Bruinsma Sibrandaburen
6 Gerrit van Mourik Wolvega
7 Maarten Klein Ens
8 Henri Kamstra Hollandscheveld

 

 

UITSLAGEN AUTOCROSS LUINJEBERD 27 APRIL 2014

 

Winnaar van de Oene van de Molen Bokaal 2014
Hessel de Graaf